Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wilson

Është emri yt Wilson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Willsn, Walewijn, Wilkene, Walison, Wuolgan, Wolkhan, Wiljan, Wilkin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilkomina, Wolisson, Wiljanne, Welcome, Wilkania, Wilsamia, Wellysson, Wellison
Vlerësimi:
4.5/5
yje 87 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 56 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 78 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 107330 Wilson's në Facebook. Pozicioni #904
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1933
Komente nga WilsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilson? Voto për emrin tënd