Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Williamson

Është emri yt Williamson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Walenkino, Willemjan, Willem Jan, William Gonyea, Willem-Jan, Wallinson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Willemijn, Wilhelmijna, Willemijne, Willemeijn, Willemijn Emma
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 785 Williamson's në Facebook. Pozicioni #40685
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga WilliamsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Williamson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Williamson? Voto për emrin tënd