Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Willard

Është emri yt Willard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wilheard
Djem me tinguj të ngjashëm:Walraad, Wilheard, Walraed, Wilhard, Wiilard, Willhard, Walworth, Wealaworth
Vajza me tinguj të ngjashëm:Walrade, Walrada
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11040 Willard's në Facebook. Pozicioni #5471
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1921
Komente nga WillardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Willard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Willard? Voto për emrin tënd