Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

West

Është emri yt West? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wijt, Wajdi, Waquat, Wakato, Wajaahat, Wajida, Wichado, Waskito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wihakayada, Weejida, Wikta, Washita, Westi, Washti, Wijida, Wojoud
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11090 West's në Facebook. Pozicioni #5449
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1901
Komente nga WestPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt West? Voto për emrin tënd


Është emri yt West? Voto për emrin tënd