Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wendeline

Është emri yt Wendeline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Wendel
Djem me tinguj të ngjashëm:Wendelin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wendelina, Wendolyne, Wendelien, Wendolen, Wendeliene, Windelin, Wentliana, Wendelynn
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Wendeline's në Facebook. Pozicioni #112603
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WendelinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wendeline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wendeline? Voto për emrin tënd