Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wellington

Është emri yt Wellington? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:William Austin, Weolingtun, Wellingthon, Willyngton
Vajza me tinguj të ngjashëm:William Austin, Weolingtun, Wellingthon, Willyngton
Vlerësimi:
4.5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7030 Wellington's në Facebook. Pozicioni #7821
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1909
Komente nga WellingtonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wellington? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wellington? Voto për emrin tënd