Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Weber

Është emri yt Weber? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Webber, Wber, Wiber
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wavery
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1180 Weber's në Facebook. Pozicioni #30259
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WeberPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Weber? Voto për emrin tënd


Është emri yt Weber? Voto për emrin tënd