Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Washington

Është emri yt Washington? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wassingtun
Djem me tinguj të ngjashëm:Whasington
Vajza me tinguj të ngjashëm:Whasington
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6335 Washington's në Facebook. Pozicioni #8480
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1897
Komente nga WashingtonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Washington? Voto për emrin tënd


Është emri yt Washington? Voto për emrin tënd