Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Warley

Është emri yt Warley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Warle, Worrell, Werley, Weirley, Waerheall
Vajza me tinguj të ngjashëm:Warlly, Werlly
Vlerësimi:
5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 275 Warley's në Facebook. Pozicioni #86231
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga WarleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Warley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Warley? Voto për emrin tënd