Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wang

Është emri yt Wang? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wenz, Wing, Wamiq, Wenos, Wanikiy, Wannes, Winesh, Wanageeska
Vajza me tinguj të ngjashëm:Winish, Winka, Wanika, Wieneke, Wingy, Womkje, Wyoming, Wymkje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 37415 Wang's në Facebook. Pozicioni #2054
Kategoritë:
Komente nga WangPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wang? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wang? Voto për emrin tënd