Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Waltraud

Është emri yt Waltraud? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wieldert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Waltrude, Waltraut, Wiltrud, Wilderode, Wiltrude, Waldrada, Waltruda, Waldraut
Vlerësimi:
3.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 880 Waltraud's në Facebook. Pozicioni #37414
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WaltraudPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Waltraud? Voto për emrin tënd


Është emri yt Waltraud? Voto për emrin tënd