Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Walker

Është emri yt Walker? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilger, Willeger, Williger
Vajza me tinguj të ngjashëm:Welker, Walkiria, Walkyria, Walquiria
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16285 Walker's në Facebook. Pozicioni #4007
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1929
Komente nga WalkerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Walker? Voto për emrin tënd


Është emri yt Walker? Voto për emrin tënd