Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Walbrydge

Është emri yt Walbrydge? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Willibrordus, Willybrordus, Willebrordus, Walbridge, Wilfridus, Wilbertus, Wolbartus, Wilfriedus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wallbridge
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Walbrydge's në Facebook. Pozicioni #1510631
Kategoritë:
Komente nga WalbrydgePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Walbrydge? Voto për emrin tënd


Është emri yt Walbrydge? Voto për emrin tënd