Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wagner

Është emri yt Wagner? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wijmer, Waggoner, Wigmaere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wijmer, Waggoner, Wigmaere
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5010 Wagner's në Facebook. Pozicioni #10192
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga WagnerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wagner? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wagner? Voto për emrin tënd