Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Volker

Është emri yt Volker? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Folker
Djem me tinguj të ngjashëm:Vollker, Volkier, Valkyr, Velizar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valkyrie, Viljar, Volkera, Volckera, Valquiria, Valkyria, Valkirya, Valquíria
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4190 Volker's në Facebook. Pozicioni #11716
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Po emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga VolkerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Volker? Voto për emrin tënd


Është emri yt Volker? Voto për emrin tënd