Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vitenka

Është emri yt Vitenka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vo Viet Hoang, Võ Thanh Quí, Việt Thắng, Vedanga, Viethung, Việt Tùng, Việt Dũng, Việt Dương
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vi Tú Ngọc, Việt Hương, Việt Nga, Việt Hằng, Võ Tuyết Nhung, Vũthùydương, Vu Thi Nhung, Vũ Thị Ngọc
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga VitenkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vitenka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vitenka? Voto për emrin tënd