Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vitalijus

Është emri yt Vitalijus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vitalis, Vitalij, Vitellius, Vitalus, Vitalic
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vitalija, Vitalja, Vitalik
Vlerësimi:
3/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 640 Vitalijus's në Facebook. Pozicioni #47156
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga VitalijusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vitalijus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vitalijus? Voto për emrin tënd