Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Virtus

Është emri yt Virtus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vardhaka, Vipradas, Viradj, Vardish, Vratko
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vrouwtje, Virdis, Vartoughi, Viridis, Virdisia, Virdaus, Virdisa, Veradisia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Virtus's në Facebook. Pozicioni #166497
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga VirtusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Virtus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Virtus? Voto për emrin tënd