Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Virginijus

Është emri yt Virginijus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Virginius, Virginus, Vrishank, Veer Singh, Viru Singh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Verginica, Virginica, Vrijenhoek, Vergie Gonzaga, Virgens, Virginija
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140 Virginijus's në Facebook. Pozicioni #140218
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga VirginijusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Virginijus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Virginijus? Voto për emrin tënd