Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vinal

Është emri yt Vinal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vimal, Vinnley, Vanly, Vạn Lý, Vanlu, Vĩnh Lợi, Vanamali, Văn Lại
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vina Amelia, Vinola, Vainilla, Vimala, Vanielle, Venelly, Vanilla, Vanmala
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 770 Vinal's në Facebook. Pozicioni #41238
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga VinalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vinal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vinal? Voto për emrin tënd