Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vilhelms

Është emri yt Vilhelms? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valmiki, Vilmos, Valens, Valmik, Vu Huy Luong, Vylanche, Velence, Vũ Hải Long
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valancia, Valencia, Valence, Valenchya, Valensia, Vũ Linh Nga, Velly Elmykha
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Vilhelms's në Facebook. Pozicioni #1537325
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga VilhelmsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vilhelms? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vilhelms? Voto për emrin tënd