Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vicnes

Është emri yt Vicnes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Viking, Vijayank, Vignesh, Võ Quang Huy, Vikhang, Vsn Eych, Va Sang, Vishnu Joshi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Visnja, Vjonisa, Vũ Khánh Ngọc, Vega Monique, Vũ Quốc Hùng, Vũ Quỳnh Chi, Vicenzo, Visensius
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Vicnes's në Facebook. Pozicioni #161340
Kategoritë:
Komente nga VicnesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vicnes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vicnes? Voto për emrin tënd