Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vesta

Është emri yt Vesta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vegeta, Vikhyat, Vasoshta, Vegte, Vajezatha, Vasistha, Vegetta, Võ Quốc Đạt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vashti, Vasuda, Vojta, Vasudha, Vasthi, Vashita, Victo, Vegita
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2595 Vesta's në Facebook. Pozicioni #16924
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga VestaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vesta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vesta? Voto për emrin tënd