Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Verlin

Është emri yt Verlin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Varlam, Varlaam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Verlyn Mae, Veerle Hannah, Vera-Lynn, Vera Lynn, Virlonna
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1360 Verlin's në Facebook. Pozicioni #27310
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1921




Komente nga Verlin



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Verlin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Verlin? Voto për emrin tënd