Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Verda

Është emri yt Verda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vorath, Verdy, Virote, Virat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Verdi, Vreda, Verdad, Vartouhi, Vrode, Verity, Verita, Varda
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Venesa
Facebook:

+/- 2100 Verda's në Facebook. Pozicioni #19806
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga VerdaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Verda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Verda? Voto për emrin tënd