Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Venetia

Është emri yt Venetia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vineet, Vinaadh, Vandit, Vinayat, Vaninadh, Vinod, Văn Duệ, Vĩnh Tuy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Venita, Vanda, Vonda, Vanida, Venda, Vinita, Vineta, Vinata
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3880 Venetia's në Facebook. Pozicioni #12455
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga VenetiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Venetia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Venetia? Voto për emrin tënd