Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valtina

Është emri yt Valtina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vladan, Velten, Vladimi, Valletino, Valetine, Vildean
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vildana, Vildona, Vladana, Vildan, Vallatina, Vladěna, Valdenia, Velda Ödemiş
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Valtina's në Facebook. Pozicioni #290510
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ValtinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valtina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valtina? Voto për emrin tënd