Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valdis

Është emri yt Valdis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vladik, Villads, Vlatko, Valdeze, Vladja, Valdez, Valodja, Vladas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vlatka, Voltek, Vladka, Vladica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 995 Valdis's në Facebook. Pozicioni #34195
Kategoritë:Emrat Islandeze - Popullore etiopian emrat boy - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga ValdisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valdis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valdis? Voto për emrin tënd