Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Uwe

Është emri yt Uwe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Uko, Uwkje
Djem me tinguj të ngjashëm:Uwo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Uya, U, Uwa, Ü
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5645 Uwe's në Facebook. Pozicioni #9293
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore hungarez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga UwePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Uwe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Uwe? Voto për emrin tënd