Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Urseline

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Urseline.
Është emri yt Urseline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Vesh
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ursulina, Urselien, Ursuline, Ursula Anna
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Urseline's në Facebook. Pozicioni #676340
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga UrselinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Urseline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Urseline? Voto për emrin tënd