Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Urho

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Urho.
Është emri yt Urho? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Trim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Uri, Uriah, Ur, Urie, Uriyah, Uğur, Uhuru, Uršuľa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ura, Uryuu, Ure, Uiara, Uroš, Urša
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Urho's në Facebook. Pozicioni #255830
Kategoritë:
Komente nga UrhoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Urho? Voto për emrin tënd


Është emri yt Urho? Voto për emrin tënd