Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Umeyr

Është emri yt Umeyr? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Umer, Uner, Umair, Umar, Umarah, Umayer, Umaarah, Umaru
Vajza me tinguj të ngjashëm:Umur, Umairah, Unnur, Unnr, Ümmühan Nur
Vlerësimi:
5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Umeyr's në Facebook. Pozicioni #1588550
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat boy
Komente nga UmeyrPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Umeyr? Voto për emrin tënd


Është emri yt Umeyr? Voto për emrin tënd