Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Uisdean

Është emri yt Uisdean? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eysteinn
Djem me tinguj të ngjashëm:Ustean, Uistean, Ustin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Uswatun, Ustinya, Ushwatun, Ukedien, Ustina
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Uisdean's në Facebook. Pozicioni #552701
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga UisdeanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Uisdean? Voto për emrin tënd


Është emri yt Uisdean? Voto për emrin tënd