Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ubaldo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ubaldo.
Është emri yt Ubaldo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Trim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hubald
Djem me tinguj të ngjashëm:Uboldo, Uvaldo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Uboldo, Uvaldo
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2425 Ubaldo's në Facebook. Pozicioni #17816
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga UbaldoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ubaldo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ubaldo? Voto për emrin tënd