Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Turner

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Turner.
Është emri yt Turner? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Thurner, Tournour, Tarun Arora
Vajza me tinguj të ngjashëm:Traynor, Tronn Are, Trainor, Tremeur, Thira Maria
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6625 Turner's në Facebook. Pozicioni #8188
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga TurnerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Turner? Voto për emrin tënd


Është emri yt Turner? Voto për emrin tënd