Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tucker

Është emri yt Tucker? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tesar, Tigger, Taysir, Tiger, Toshiro, Tsar, Tqr, Takahiro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tzira, Tzechora, Taissir, Thaziry, Tzari, Tzuria, Takara, Teigra
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29230 Tucker's në Facebook. Pozicioni #2511
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1987
Komente nga TuckerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tucker? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tucker? Voto për emrin tënd