Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tristans

Është emri yt Tristans? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tristan Maic, Tristan Cas, Torsten Gau, Tristan Azka Kawa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tristan Maic, Tristan Cas, Torsten Gau, Tristan Azka Kawa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Tristans's në Facebook. Pozicioni #373745
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy




Komente nga Tristans



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tristans? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tristans? Voto për emrin tënd