Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Trishelle

Është emri yt Trishelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Torquil, Terkel, Targell, Thorgal, Thorkel, Torkel, Torcall, Torkell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trakiala, Tergul, Trousil, Tricilia, Theresilia, Traciella, Tarsila, Trúc Ly
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 535 Trishelle's në Facebook. Pozicioni #53592
Kategoritë:
Komente nga TrishellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trishelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trishelle? Voto për emrin tënd