Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Trevor

Është emri yt Trevor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:de
Djem me tinguj të ngjashëm:Tripper, Trever, Trevar, Traver, Treabhar, Trefor, Trebor, Troy-River
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trapper
Vlerësimi:
4/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 353695 Trevor's në Facebook. Pozicioni #316
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore lituanez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2001
Komente nga TrevorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trevor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trevor? Voto për emrin tënd