Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Treva

Është emri yt Treva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Trip, Thorpe, Tarif, Tryp, Tref, Tarfah, Trefi, Tareef
Vajza me tinguj të ngjashëm:Thyrfi, Tarifa, Tharub, Triệu Vy, Trevy, Tarub, Tryphe, Tara Fe
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7265 Treva's në Facebook. Pozicioni #7590
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga TrevaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Treva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Treva? Voto për emrin tënd