Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Trayvon

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Trayvon.
Është emri yt Trayvon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Trim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Trevan, Thorben, Tryphon, Treyvon, Trofim, Thorfinn, Trevin, Trevion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tryphena, Tryphaina, Trophima, Trophimena, Tryfena, Trevina, Triphonne, Triveni
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1380 Trayvon's në Facebook. Pozicioni #27011
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1994
Komente nga TrayvonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trayvon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trayvon? Voto për emrin tënd