Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Travis

Është emri yt Travis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Torbj, Turibius, Trevis, Treves, Thravis, Tripesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Thtrfse, Thorbj, Tropica, Tryphosa, Tryfosa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 600770 Travis's në Facebook. Pozicioni #172
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Frëngjisht - Popullore italian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1951
Komente nga TravisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Travis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Travis? Voto për emrin tënd