Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tirill

Është emri yt Tirill? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Terrell, Tyrelle, Tearly, Terrill, Tyrel, Torley, Tyrell, Tearley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trella, Trula, Teryl, Tyrrell, Tarala, Terryal, Torill, Thorhalla
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Tirill's në Facebook. Pozicioni #313462
Kategoritë:
Komente nga TirillPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tirill? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tirill? Voto për emrin tënd