Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tinkara

Është emri yt Tinkara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tinker, Tangaroa, Tamsir, Tanjiro, Thansar, Tuncer, Toneshwar, Tim Igor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tanushri, Tanusri, Tanashiri, Tanusree, Tanu Shree, Tuncher, Thom Wicher, Thành Cherry
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Tinkara's në Facebook. Pozicioni #291160
Kategoritë:Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga TinkaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tinkara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tinkara? Voto për emrin tënd