Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tigris

Është emri yt Tigris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Tiger, Tigger
Djem me tinguj të ngjashëm:Tjerk, Tjerko, Tsjark, Tsjerk, Tsjerke, Taxiarchai, Theoxaris, Tisherg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tigrisia, Tsjirkje, Tsjerkske, Tojiriki, Tsjearke, Tsjerkje, Tsjirkske, Tigrisa
Vlerësimi:
3/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 245 Tigris's në Facebook. Pozicioni #93743
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga TigrisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tigris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tigris? Voto për emrin tënd