Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thrythwig

Është emri yt Thrythwig? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tertius, Tiridates, Theotardus, Trowhridge, Theodardus, Tardos, Trudus, Teertse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Thoridyss, Truitje, Truytje, Tirtsa, Thordis, Teartke, Thordissa, Tirtza
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Thrythwig's në Facebook. Pozicioni #1673662
Kategoritë:
Komente nga ThrythwigPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thrythwig? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thrythwig? Voto për emrin tënd