Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thornley

Është emri yt Thornley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tirumala, Trumhall, Thornly, Tramel, Trần Lê Hiếu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trineli, Thurnelly, Tarmela, Trần Minh Lý, Terra Amelie, Tiara Amalia, Trinh Elly, Tran Lý
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Thornley's në Facebook. Pozicioni #417999
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ThornleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thornley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thornley? Voto për emrin tënd