Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thorndyke

Është emri yt Thorndyke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Terentius, Tranduc, Thorndic, Thorndike, Tirmidzi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Thermuthis, Trointje, Tryntje, Trientje, Treintje, Trintje, Thorndyck, Trientke
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Thorndyke's në Facebook. Pozicioni #1675620
Kategoritë:
Komente nga ThorndykePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thorndyke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thorndyke? Voto për emrin tënd