Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Teresina

Është emri yt Teresina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Torgny, Tarsuinn, Turseno, Tarkan, Tiergan, Tarakini, Turkiman, Trishan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tyrkan, Teresinha, Terezinha, Trishna, Tereshinha, Traxanh, Trishana, Turkan
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 410 Teresina's në Facebook. Pozicioni #64807
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga TeresinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Teresina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Teresina? Voto për emrin tënd