Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tanton

Është emri yt Tanton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Thiện Tâm, Thái Nhất Thiên, Thanh Tuấn, Thanh Toàn, Tondan, Tân Thành, Thuận Toàn, Tamtun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tôn Nữ Thiên An, Thanh Tâm, Tini Tina, Thanh Thiên, Tinatin, Thiên Duyên, Thanh Thanh, Thiên Thiên
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Tanton's në Facebook. Pozicioni #192712
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga TantonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tanton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tanton? Voto për emrin tënd